Aga FLORIDA Dark Brown

200 kg
35 kg
So strieškou

• , zakúpené v svet-trampolin.sk

Pri skladani sme mali trosku problem aby sadli casti do seba.zrejme prevozom sa stlacili a museli sme ich napravit. Konstrukcia je velmi lahka a preto nam hojdacku niekolko krat sfuklo. Otec ma vyse 100kg takze co sa tyka nosnosti,zatial vydrzala. Pomer cena kvalita mi teda pride ze by mohol zodpovedat,ale do buducna by sme asi priplatili kvoli pevnejsej,masivnejsej konstrukcii. Zhrnutie : Babke alebo deduskovi na malu zahradku uplne vyhovuje.pre vacsiu pocetnu rodinu,kde sa vystrieda viac ludi a viac vahovych kategorii by som odporucala urcite pevnejsiu,tazsiu.

• este testujeme

200 kg
35 kg
So strieškou

AGA záhradná hojdačka ACAPULCO

Záhradná hojdačka MAJKA má moderný dizajn a je vhodná pre vonkajšie použitie ako napríklad terasy, balkóny alebo pláže.

Zosilnená lakovaná oceľová konštrukcia s kvalitnými zvarmi a s protišmykovými gumovými pätami zaručuje hojdačka potrebnú stabilitu a bezpečie pri jej používaní.

Hojdačka je vybavená praktickou náklápacou strieškou, ktorá poslúži ako tienidlo proti slnku. Trojmiestny sedák s kvalitným polstrovaním o hrúbke 5 cm poskytuje potrebné pohodlie.

Hojdačka sa tak veľmi jednoducho udržuje, poťahy vrátane striešky sú odnímateľné a môžu sa prať v práčke.

Vlastnosti a funkcie:

• Robustná oceľová konštrukcia zaručuje stabilitu a bezpečnosť
  • Odolnosť proti poveternostným a klimatickým vplyvom
  • Nenáročnosť na údržbu, poťahy vrátane striešky sú odnímateľné a prateľné v práčke
  • Hojdačka je opatrená gumovými pätami proti nechcenému pohybu
  • Vyrobená je z nepremokavých materiálov
  • Jednoduché skladovanie
  • Kvalita použitých materiálov
  • Moderný dizajn

• este testujeme

som veľmi spokojná

• , zakúpené v svet-trampolin.sk

Tenký madrac, pri sedení tlačí kovový rám na nohy, jeden roh na látke striešky bol roztrhnutý

• Dobrá cena,dobrá kvalita,odporúčam